O nás

Úvod O nás

Stránky věnované nejen přepravě koní...


Přeprava koní

Jmenuji se Ivana Štinglová a přepravou koní se profesionálně a oficiálně (myšleno s potřebnými povoleními) zabývám od roku 2009. Koně samozřejmě vozím o pár let více. Za ta léta jsem přepravila koně do nových domovů, na tréninky, za plemenitbou, na závody, výstavy, svody. Hříbata na pastviny, vysloužilé sportovní koně za klidným stářím a odpočinkem... Na svém kontě mám i pár záchranných akcí, kdy se koníci odvezli z nevyhovujících podmínek. A výjezdy na kliniky...

Přeprava na kliniku - NONSTOP


Šperky Miss Miriva

Co mělo být pouhou výrobou dárku pro naše kamarády, se stalo samostatnou značkou, která se díky vám všem, dostává lidem stále víc do povědomí. Díky vám má výroba šperků vlastní jméno i logo.

Tvoříme pro vás šperky nejen z koňských žíní, ale i šperky z křišťálové pryskyřice a skla.

Vyrábíme šperky s příběhem...


Jezdecké potřeby

Když jsem si v roce 2007 koupila svého prvního koně, zjistila jsem, že v mém okolí nejsou žádné jezdecké potřeby, kde bych si mohla nakoupit vybavení. A tak přišel bláznivý nápad založit si vlastní eshop a následně možná i obchod. Vrhla jsem se do toho po hlavě.

Bohužel mi v současné době přeprava koní a výroba šperků ukrajuje spoustu tolik potřebného času, že jsem se rozhodla tuto činnost omezit na minimum a ponechat si pouze ověřené značky. Samozřejmě jsem schopná vám zajistit u dodavatelů i jiné zboží, než je v aktuální nabídce. 


Copyright 2015 - 2022 © EquiRáj