Objednávka přepravy

Úvod EquiRáj - přeprava koníObjednávka přepravy

Kompletním vyplněním objednávky si navzájem ušetříme čas a peníze a mnohému předejdeme. 

 

Informujte mě prosím o všech dobrých i špatných stránkách vašeho miláčka, můžete předejít mnoha nesnázím a nedorozuměním.


Při přepravě z/do zahraničí nás kontaktujte v předstihu. V případě, že máte připravená veškerá veterinární vyšetření pro import/export, domluvíme termín, který bude vyhovovat všem zúčastněným.

V případě, že máte v ruce průkaz od koně, který má pouze běžná stájová očkování, počítejte prosím s delším časem na přípravu k odjezdu z/do zahraničí. Bude nutné dodělat různé vyšetření, které se požadují v cílové destinaci. Ráda vám pomůžu s jejich vyřízením


Pozor, jsou také lokality, kde vyřízení potřebných dokumentů trvá i několik měsíců. 
Nenechávejte nic na poslední chvíli. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím a případné několikaměsíční karanténě v zemi určení.


OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘPřepravu lze také objednat telefonicky nebo přes sociální sítě. Jedná se o uzavření smlouvy distančním způsobem - na dálku.

Více o distančních smlouvách naleznete zde. Odstoupení od smlouvy se řídí zákonem. Odstoupit můžete do 14 dnů před započetím plnění služby. Toto odstoupení je nutné provést písemně, jinak nebude akceptováno. V případě, že byl požadován závdavek, bude tento vrácen pouze při splění podmínek, které se závdavku týkají, viz obchodní podmínky.
Copyright 2015 - 2023 © EquiRáj